Kurumsal

Pınar Telekomünikasyon İnşaat Sanayi Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi 1993 yılında inşaat sektöründe başladığı yolculuğuna; bugün alanında yetkin bir mühendislik şirketi olarak yoluna devam etmektedir. Bu gelişim süreci içerisinde doğru mühendislik yaklaşımı, sürdürülebilir büyüme ve iş anlayışımızın ne kadar doğru olduğunu göstermiştir.  Bu güne kadar yüklenici olarak kamu ve özel sektör projelerinde gösterdiğimiz başarının bizi daha ilerilere taşıyacağına olan inancımız tamdır.

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat ve telekomünikasyon alanlarında artık Türkiye; proje üreten, üretim yapan ve uygulayan bir ülke haline gelmiştir. Ulusal ve uluslararası projelerde rekabet gücünün altında mühendislik ve uygulama kadrolarının emeği yadsınamaz. Kendi alanındaki hızlı gelişimi ve değişimi dünya ölçeğinde izleyen Pınar Telekomünikasyon, kurumsal hedeflerine daha emin adımlarla yürümektedir. Güçlü finansal yapısı ve makine parkıyla hızlı iş üretme ve teslim etme noktasında bugün olduğu gibi yarında aynı heyecanla çalışacaktır.

Pınar Telekomünikasyon olarak büyümemizin temelinde inşaat ve telekomünikasyon gruplarımızın alanlarına odaklanması ve yüksek mühendislik bilgileri yatmaktadır. Üst yönetim ve saha personelimizin yüksek nitelikli kadrolarla yönetiliyor olması ve içlerinde inşaat, makine ve elektrik mühendisleri ile mimarlar barındırmasından kaynaklanmaktadır.

Pınar Telekomünikasyon olarak kurumsal ilkelerimiz

• Doğru ve Güvenilir Olmak

• Çalışkan Olmak

• Zamanı Verimli ve Etkin Kullanmak

• Kaliteden Ödün Vermemek

• Yenilikçi ve Değişime Açık Olmak

Bu ilkelerin en büyük gücümüz olduğunu biliyor ve bu sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz.  Merkez ofisimizde ve şantiye sahalarımızda çağdaş kalite yönetim sistemlerinin gerektirdiği tüm iş akışlarını gerçekleştirirken iş güvenliğinden ve çevreye olan duyarlılığımızdan ödün vermiyoruz.

Pınar Telekomünikasyon köklü bir geçmişe sahip, iş gelenekleri olan, tanımlanmış kurumsal değerleri tüm çalışanlarınca paylaşılan bir büyük ailedir. Bu geçmişte olduğu gibi yarında en büyük gücümüz olacaktır.

Saygılarımızla